Логотип сайта
  Навигация  
 
Главная страница сайта
Главная
главная страница
conceptcar.com.ua
авто новости
Авто новости
автомобильные
новости в мире
Авто обзоры
Авто обзоры
авто обзоры
и тесты авто
авто тюнинг
Авто тюнинг
все про тюнинг
автомобилей
полезные статьи
Полезные статьи
авто советы
и подсказки
контакты
Контакты
контакты автора
и реклама на сайте
 
    
  Популярное  
   
    
 

Чи можуть конфіскувати Ваш автомобіль ? якщо так, то коли і за яких обставин ?

 
 
 (голосов: 0)
Штрафи сягають 170 тисяч гривень і допускається конфіскація автомобіля, передає Корупція.Інфо

Після того, як у Верховній Раді займуться ставками розмитнення “євроблях”, кконтроль за ввезенням в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією буде істотно посилено. Про це повідомила глава прламентського податкового комітету Ніна Южаніна в своїй статті на “Економічній правді”.

По-перше, за словами Южаніної, вводиться обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення.

“Нерезидент зможе без грошового забезпечення ввезти в режимі тимчасового ввезення тільки один автомобіль. Ввезення наступних легкових транспортних засобів передбачає наявність гарантії. Гарантом може виступити фінансова установа, яка візьме на себе зобов’язання сплатити суму всіх митних платежів, якщо авто не буде вивезено”, – заявила парламентарій.

По-друге, посилюється відповідальність за порушення митних правил.

“Особа, яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам або розкомплектувати його. Також йому буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу, наприклад для роботи в таксі. За порушення встановлених правил передбачено штраф – 34 тис грн”, – підкреслила Южаніна.

Будь-яка інша особа, яка всупереч встановленим правилам отримає транзитне авто або авто, що тимчасово ввозиться, у володіння, користування або розпорядження чи буде використовувати таке авто у підприємницькій діяльності, для отримання доходу, також буде оштрафована.

Покарання: штрафи і позбавлення прав
Перша фіксація порушень працівниками Нацполіції передбачає стягнення з порушника 8,5 тис. грн, повторна фіксація – 17 тис. грн, позбавлення права керування на 1 рік і оплатне вилучення авто за рахунок порушника.

За недотримання строків режимів транзиту та тимчасового ввезення, тобто за невивезення авто за межі країни своєчасно, порушники мають сплатити штрафи. Розміри штрафів залежатимуть від кількості днів перевищення встановлених строків.

За один день прострочення вивезення транзитного авто з порушника буде стягнуто 170 грн, а за три дні відстрочення вивезення машини, яка тимчасово ввозиться, – 850 грн.

Зайвий місяць перебування такого автомобіля на митній території України коштуватиме порушникові 170 тис. грн або навіть транспортного засобу, який може бути конфіскований за рішенням суду. Якщо дозволений термін перебування іноземного авто в Україні закінчився, а машина так і не була вивезена, митник повинен повідомити інші органи про вчинення правопорушення.

Отримавши повідомлення, поліцейські повинні будуть пильніше відслідковувати таке авто на автомобільних дорогах України, а прикордонники, в свою чергу, повинні не допустити перетину кордону особою, яка ввезла авто без сплати відповідних штрафів.

Крім того, Національної поліції буде надано право перевіряти особу водія авто з іноземною реєстрацією на відповідність особі, яка його ввезла. Якщо за кермом буде будь-яка інша особа, поліцейський може накласти на водія відповідний штраф і повідомити про порушення митних правил митниці.

Важливо, що протокол про порушення може бути складений митником при відсутності порушника і вручений йому при виїзді з України.
 
   
 

Другие новости по теме:

 
 
 • Власникам авто на єврономерах доведеться вирішити – вивозити машину за межі ...
 • Увага : супер мега нові штрафи для водіів авто !!! Консультує адвокат !
 • До останньої інстанції: штраф і конфіскація
 • Строк пільгового митного авто спливає : інформує митниця !
 • Вже скоро : НОВІ штрафи для власників ( і не тільки ) авто !!!! читайте тут ...
 •  
     
    Пользователь  
     
      
    Голосование  
   
  Оцените работу движка
  Лучший из новостных
  Неплохой движок
  Устраивает ... но ...
  Встречал и получше
  Совсем не понравился
   
      
  По вопросам обращайтесь к администрации сайта | XML карта сайта
  Copyright © ConceptCar.com.ua (2010) - авто новости и авто обзоры