Логотип сайта
  Навигация  
 
Главная страница сайта
Главная
главная страница
conceptcar.com.ua
авто новости
Авто новости
автомобильные
новости в мире
Авто обзоры
Авто обзоры
авто обзоры
и тесты авто
авто тюнинг
Авто тюнинг
все про тюнинг
автомобилей
полезные статьи
Полезные статьи
авто советы
и подсказки
контакты
Контакты
контакты автора
и реклама на сайте
 
    
  Популярное  
   
    
 

Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут

 
 
 (голосов: 0)
А тепер варто поговорити про найбільш поширені види порушень правил дорожнього руху та штрафи за них. Повна таблиця штрафів 2018 тут розглядатися не буде, але її можна легко знайти в мережі Інтернет.

Стаття 121, частина 1. В цій статті вказано покарання за керування зламаним, несправним або переоснащеним з недотриманням певних норм транспортним засобом. Раніше штраф сплачувався в сумі 340-425 гривень, а з ухваленням закону він становить лише 340 гривень.
Стаття 121, частина 1. При нехтуванні правилами безпеки, а саме пасками безпеки та мотошоломами накладався штраф в розмірі 51-85 гривень. Як ви вже могли здогадатися, цей штраф становитиме лише 51 гривню. Надалі доцільно буде вказувати лише розміри штрафів, які були раніше, адже з прийняттям закону розмір буде дорівнювати ніжній межі, тобто мінімальній сумі.
Стаття 121, частина 6. 170-255 гривень мали сплатити ті, хто були затримані при керуванні незареєстрованим транспортним засобом, транспортом без номерного знаку. Також цей штраф мають сплачувати ті, чий номерний знак закріплений не в потрібному місці або є забрудненим настільки, що його неможливо розпізнати з відстані 20 метрів.
Стаття 122, частина 1. Перевищення водіями транспорту швидкості більше ніж на 20 км/год, порушення дорожньої розмітки, правил закріплення та транспортування вантажу, проїзд по тротуарам, а також пішохідним переходам каралося штрафом у розмірі 255-340 гривень.
Стаття 122, частина 2. За порушення цієї статті водії мали сплатити 425-510 гривень, а йдеться в ній про: порушення водіями перетинання перехресть; рух на червоне світло або забороняючий жест регулювальника; порушення правил обгону іншого транспорту, а також зустрічного роз’їзду; залишання транспорту на дорозі; порушення правил учбової їзди; використання водієм засобів зв’язку.
Стаття 122, частина 3. За порушення цієї статті є два види покарання. Перший – грошове покарання в розмірі 425-510 гривень. Друге – громадські роботи. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про такий вид покарання, то вам необхідна повна таблиця штрафів на 2018 рік за порушення ПДР України, яку ви можете знайти на одному з інформаційних ресурсів в мережі Інтернет. У статті йдеться про: перевищення швидкості більше ніж на 50 км/год; не пропускання транспорту спеціальних служб; порушення правил зупинки, що завдають шкоди дорожньому руху. Але що стосується цього закону, то залишається тільки грошовий штраф.Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут
 
   
 

Другие новости по теме:

 
 
 • Червоне попередження : що принесе власникам автівок порушення нових правил ...
 • Які небезпеки чекають на водіїв авто ?!
 • ГОТУЮТЬ ШАЛЕНІ ШТРАФИ: не пропустіть інформація важлива !!!
 • основні аргументи найбільш суворого покарання для автомобілістів ..за воді ...
 • Чи можуть конфіскувати Ваш автомобіль ? якщо так, то коли і за яких обстави ...
 •  
     
    Пользователь  
     
      
    Голосование  
   
  Оцените работу движка
  Лучший из новостных
  Неплохой движок
  Устраивает ... но ...
  Встречал и получше
  Совсем не понравился
   
      
  По вопросам обращайтесь к администрации сайта | XML карта сайта
  Copyright © ConceptCar.com.ua (2010) - авто новости и авто обзоры