Логотип сайта
  Навигация  
 
Главная страница сайта
Главная
главная страница
conceptcar.com.ua
авто новости
Авто новости
автомобильные
новости в мире
Авто обзоры
Авто обзоры
авто обзоры
и тесты авто
авто тюнинг
Авто тюнинг
все про тюнинг
автомобилей
полезные статьи
Полезные статьи
авто советы
и подсказки
контакты
Контакты
контакты автора
и реклама на сайте
 
    
  Популярное  
   
    
 

Увага Увага Увага !!! Ключові зміни для власників авто . Далі буде ....

 
 
 (голосов: 0)
ефективного контролю за її здійсненням створюється законодавча можливість запровадження за рішеннями органів місцевого самоврядування на території відповідних населених пунктів автоматизованої системи контролю оплати паркування. Законом передбачено, що органи місцевого самоврядування мають впроваджувати автоматизовану систему контролю оплати паркування; вжити заходів щодо збільшення чисельності посадових осіб місцевого самоврядування для прийняття на службу в органи місцевого самоврядування інспекторів з паркування. Тут варто пам’ятати, що виконання норми про здійснення фотовідеофіксації має відбуватися у чіткій відповідності з законодавством про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, а застосовувані пристрої мають бути спеціально атестовані та мати захищений канал зв'язку.

2. Обставини про накладання штрафу фіксуватимуть у режимі фотозйомки або відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення, але щоб запровадити систему фотовідеофіксації необхідне рішення про початок її дослідної експлуатації з подальшим проведенням експертиз та отриманням сертифікатів та атестатів відповідності.

3. Штрафувати за порушення правил паркування будуть не лише поліцейські. Спеціальних інспекторів буде приймати на роботу місцева влада й вони, як і поліцейські, можуть виписувати штраф за неправильне паркування чи евакуювати авто за порушення правил дорожнього руху, але не мають права брати готівку, адже за це для них теж встановлена адміністративна відповідальність.

4. Штраф за неоплату паркування відтепер не прив'язаний до неоподатковуваного мінімуму, а рахуватиметься у 20-ти кратному розмірі вартості однієї години користування тим паркувальним майданчиком, на якому знаходиться автомобіль, припаркований з порушенням ПДР. При фотофіксації порушень діятиме 50% знижка при оплаті у 10-денний строк.

5. З 27 вересня 2018 року у разі вчинення порушення, передбаченого чао частиною третьою статті 122 (порушення правил зупинки, стоянки в межах відповідного населеного пункту), частиною першою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у випадках, передбачених частиною третьою цієї статті, а так само у разі вчинення порушення, передбаченого частиною другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення можливе тимчасове затримання транспортного засобу.

Таке тимчасове затримання полягає у доставці транспортного засобу для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, якщо його розміщення є таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху. Таких випадків в Законі визначено 17, а саме, якщо транспортний засіб:

1) поставлено на проїзній частині у два і більше рядів;

2) розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме: а) на залізничних переїздах; б) на трамвайних коліях; в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, у тунелях; г) на пішохідних переходах і ближче 10 метрів до них з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі; ґ) на перехрестях та ближче 10 метрів від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга; д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 метрів; е) ближче 30 метрів від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а за їх відсутності - ближче 30 метрів від дорожнього знака такої зупинки з обох боків; є) ближче 10 метрів від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання; ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз’їзд або об’їзд транспортного засобу, що зупинився; з) ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду; 3) своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, у тому числі осіб з інвалідністю на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;

4) розташовано на виділеній смузі для руху громадського маршрутного транспорту;

5) розташовано на позначеній відповідними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою велодоріжці;

6) перешкоджає руху або роботі снігоприбирального та іншого технологічного комунального транспорту у разі запровадження надзвичайного стану або у разі оголошення окремої місцевості зоною надзвичайної екологічної ситуації;

7) порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху.

При тимчасовому затриманні транспортного засобу місце розташування такого транспортного засобу має бути обов’язково зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису).

6. Інспектори з паркування зобов’язані невідкладно інформувати про тимчасове затримання транспортного засобу відповідні підрозділи Національної поліції. При цьому вони зобов’язані будуть повідомити наступну інформацію:

- державний номер затриманого транспортного засобу;

- точний час затримання транспортного засобу;

- місце зберігання (адреса та телефони спеціального майданчика чи стоянки) транспортного засобу;

- розмістити цю інформацію на офіційному веб-сайті виконавчого органу відповідної місцевої ради, а також передавати повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку та адреси електронної пошти, зазначені належними користувачами або особами (від імені осіб), за якими зареєстровані транспортні засоби.
 
   
 

Другие новости по теме:

 
 
 • Будьте обачними, не порушуйте правила зупинки та стоянки транспортного засо ...
 • Тимчасове затримання авто : коли можливе ? Консультує адвокат, експерт в га ...
 • штрафи за неправильне паркування авто
 • Показники приладу Газоаналізатор Drager Alcotest 6810 не можуть вважатися д ...
 • Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут
 •  
     
    Пользователь  
     
      
    Голосование  
   
  Оцените работу движка
  Лучший из новостных
  Неплохой движок
  Устраивает ... но ...
  Встречал и получше
  Совсем не понравился
   
      
  По вопросам обращайтесь к администрации сайта | XML карта сайта
  Copyright © ConceptCar.com.ua (2010) - авто новости и авто обзоры