Логотип сайта
  Навигация  
 
Главная страница сайта
Главная
главная страница
conceptcar.com.ua
авто новости
Авто новости
автомобильные
новости в мире
Авто обзоры
Авто обзоры
авто обзоры
и тесты авто
авто тюнинг
Авто тюнинг
все про тюнинг
автомобилей
полезные статьи
Полезные статьи
авто советы
и подсказки
контакты
Контакты
контакты автора
и реклама на сайте
 
    
  Популярное  
   
    
 

Як не потрапити у автохалепу ? Або "повідомлений", значить "озброєний " !!!

 
 
 (голосов: 0)
Залишаючи автомобіль на платній стоянці, переконайтеся в наявності документів у власників стоянки Уважно оформляйте квитанції і договори Чітко дотримуйтесь фіксованим «Правил» зберігання автомобілів У випадку нанесення псування майну або викрадення автомобіля звертайтеся до правоохоронних органів. на вашому боці!

Для довготривалого співпраці не досить знати приймальника в обличчя, потрібно оформити письмовий договір. У документи прописується назва і координати фірми, що надає послугу, дані клієнта, марка автомобіля, держ. знак, ціна послуг, приблизна вартість автомобіля (за домовленістю клієнт-власник стоянки), дата, підписи. Договір можна укласти з будь-яким приймальником, якщо він має право підпису. Клієнту видається постійний пропуск для в’їзду на стоянку. У разі дострокового розірвання домовленостей, власник паркування зобов’язаний повернути невитрачену частину сплаченої суми.

Не зарікайся

І найголовніше: якщо сталася НП і автомобіль викрали / пом’яли / зламали дзеркало хто несе відповідальність? Читайте уважно «Правила» саме вашої стоянки. Там повинна бути прописана відповідальність власника паркування за залишені на його території автомобілі.
Якщо трапилася непередбачена ситуація, а приймальники не готові взяти провину на себе сміливо телефонуйте за номерами власників парковки. Зазвичай вони особисто відповідають за збереження вашого пересувного засобу. І зламане дзеркало, швидше за все, оплатять зі своєї кишені, щоб не зв’язуватися з паперовою тяганиною.

А якщо трапилася ситуація більш непередбачена і автомобіль викрали? Викликайте на місце наряд міліції це вже кримінальна справа. У кращому випадку, роботою над викраденням зобов’язані працювати власники паркування, а вам повідомляти інформацію про хід розшуку. Нечистих на руку власників можна адресувати відділу по захисту прав споживачів. Поки міліція буде шукати викрадений автомобіль, правозахисники перевірять ність діяльності паркування і привернуть в судовому порядку за порушення правил договору

Але враховуйте, діяти потрібно оперативно: міліція і правозахисники продуктивно працюють «по свіжих слідах».

Як кажуть досвідчені автовласники: збереження автомобіля залежить від уважності господаря. Виграти судову тяжбу з адміністрацією стоянки можна, але довго. Щоб не допустити тяганини, потрібно гранично уважно поставитися до заповнення документів. Правильно оформлена квитанція гарантує відповідальність власників паркування за ваш автомобіль. І не тільки : озброєний, значить повідомлений

З повагою, Ваш автоадвокат !


 
   
 

Другие новости по теме:

 
 
 • За що Ви несете відповідальність у випадку правил паркування ?
 • Що повинен памятатит автовласник, залишаючи свій автомобіль на платній авто ...
 • Як не "попадатися" на "кота в мішку" або "знаю, значить -- озброєний ...
 • Чи Ваш автомобіль законно зупинили : як діяти ?
 • Увага Увага Увага !!! Ключові зміни для власників авто . Далі буде ....
 •  
     
    Пользователь  
     
      
    Голосование  
   
  Оцените работу движка
  Лучший из новостных
  Неплохой движок
  Устраивает ... но ...
  Встречал и получше
  Совсем не понравился
   
      
  По вопросам обращайтесь к администрации сайта | XML карта сайта
  Copyright © ConceptCar.com.ua (2010) - авто новости и авто обзоры