Логотип сайта
  Навигация  
 
Главная страница сайта
Главная
главная страница
conceptcar.com.ua
авто новости
Авто новости
автомобильные
новости в мире
Авто обзоры
Авто обзоры
авто обзоры
и тесты авто
авто тюнинг
Авто тюнинг
все про тюнинг
автомобилей
полезные статьи
Полезные статьи
авто советы
и подсказки
контакты
Контакты
контакты автора
и реклама на сайте
 
    
  Популярное  
  » Как обещают создать действительно недорогой электромоби ...
» Будьте обачними, не порушуйте правила зупинки та стоянк ...
» Тимчасове затримання авто : коли можливе ? Консультує а ...
» Новие штрафи за парковку : стоит ли ожидать хорошего ?
» Skoda рассекретила внешность другой марки авто
» Штраф за непристегнутый ремень безопасности решили не п ...
» Увага Увага Увага !!! Ключові зміни для власників авто ...
» " Прощание бляхера с бляхами" ?!
» основні аргументи найбільш суворого покарання для авто ...
» поради від адвоката. юридична рубрика: ризики для купів ...
 
    
 

основні аргументи найбільш суворого покарання для автомобілістів ..за водіння в стані спяніння : погоджуєтеся, читайте тут і пишіть своі аргументи.

 
 
п’яним за кермом світить в’язниця.Не вірите, -- ось деякі з основних аргументів :

1. Обмеження швидкість руху в населених пунктах з 60 до 50 кілометрів на годину, з одночасним переглядом швидкісного режиму на внутрішньоміських швидкісних магістралях, таких як, наприклад, проспект Бажана в Києві.
2. Посилення відповідальність за ДТП, вчинене в стані алкогольного або іншого сп'яніння, до 3-х років позбавлення волі.

3. Посилити відповідальність за ДТП зі смертельним результатом або те, яке завдало тяжких тілесних ушкоджень. Передбачити позбавлення волі на строк до 12 років (замість 10).

4. Зміни у. Посилення відповідальність за ДТП, вчинене в стані алкогольного або іншого сп'яніння, до 3-х років позбавлення волі.

3. Посилити відповідальність за ДТП зі смертельним результатом або те, яке завдало тяжких тілесних ушкоджень. Передбачити позбавлення волі на строк до 12 років (замість 10). процедурі видачі посвідчень для водіїв. Термін вперше одержаних прав планують обмежити терміном у 2 роки. Якщо за цей час водій не порушував правила більше, аніж двічі, то він отримає посвідчення на 30 років. У протилежному випадку він має знову скласти іспит.

5. Підвищення розміру штрафів:

─ перевищення максимально дозволеної швидкості руху в місті – 3 400 гривень;

─ залишення місця ДТП – 3 400 гривень із можливим позбавлення права на керування авто до 6 місяців;

─ керування транспортом без права на це – 10 200 гривень (повторне порушення – 40 800 гривень);

─ водіння авто без прав – 20 400 гривень (повторне упродовж року – 40 800 гривень).

6. Введення фото- та відеофіксації порушень правил на дорогах.

"Наприклад, в Польщі до 2011 року в рік на дорогах гинуло до 4200 чоловік, ─ зазначає Антон Геращенко. ─ Після запуску системи автовідеофіксації в 2012 році кількість жертв знизилося до 3000 чоловік, тобто на 30%! Те ж саме ми очікуємо і в Україні, починаючи з наступного року".

Нові правила мають запрацювати вже

не погоджуєтеся, пишіть своі пропозиції нам на адресу : natalkapetricin@ukr.net або звертайтеся за тел. : 09основні аргументи найбільш  суворого покарання для автомобілістів ..за водіння в стані спяніння : погоджуєтеся, читайте тут і пишіть своі аргументи.основні аргументи найбільш  суворого покарання для автомобілістів ..за водіння в стані спяніння : погоджуєтеся, читайте тут і пишіть своі аргументи.
7-97-55-426 097-5397247

 
    
 

Skoda рассекретила внешность другой марки авто

 
 
Благодаря огромному количеству тизеров, которыми чешский автопроизводитель буквально осыпал нас, внешность Шкода Кодиак в спортивной спецификации RS не стала секретом. Как и ожидалось, новинка не сильно отличается от стандартного кроссовера.

Мировая премьера состоится в рамках октябрьского автошоу в Париже, но посмотреть на спортивный кроссовер можно уже сейчас. Как и ожидалось, Skoda Kodiaq RS уже в стандартной комплектации будет оснащен 20-дюймовыми колесными дисками особого дизайна, а фирменный цвет Race Blue будет доступен за доплату.

 
    
 

Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут

 
 
А тепер варто поговорити про найбільш поширені види порушень правил дорожнього руху та штрафи за них. Повна таблиця штрафів 2018 тут розглядатися не буде, але її можна легко знайти в мережі Інтернет.

Стаття 121, частина 1. В цій статті вказано покарання за керування зламаним, несправним або переоснащеним з недотриманням певних норм транспортним засобом. Раніше штраф сплачувався в сумі 340-425 гривень, а з ухваленням закону він становить лише 340 гривень.
Стаття 121, частина 1. При нехтуванні правилами безпеки, а саме пасками безпеки та мотошоломами накладався штраф в розмірі 51-85 гривень. Як ви вже могли здогадатися, цей штраф становитиме лише 51 гривню. Надалі доцільно буде вказувати лише розміри штрафів, які були раніше, адже з прийняттям закону розмір буде дорівнювати ніжній межі, тобто мінімальній сумі.
Стаття 121, частина 6. 170-255 гривень мали сплатити ті, хто були затримані при керуванні незареєстрованим транспортним засобом, транспортом без номерного знаку. Також цей штраф мають сплачувати ті, чий номерний знак закріплений не в потрібному місці або є забрудненим настільки, що його неможливо розпізнати з відстані 20 метрів.
Стаття 122, частина 1. Перевищення водіями транспорту швидкості більше ніж на 20 км/год, порушення дорожньої розмітки, правил закріплення та транспортування вантажу, проїзд по тротуарам, а також пішохідним переходам каралося штрафом у розмірі 255-340 гривень.
Стаття 122, частина 2. За порушення цієї статті водії мали сплатити 425-510 гривень, а йдеться в ній про: порушення водіями перетинання перехресть; рух на червоне світло або забороняючий жест регулювальника; порушення правил обгону іншого транспорту, а також зустрічного роз’їзду; залишання транспорту на дорозі; порушення правил учбової їзди; використання водієм засобів зв’язку.
Стаття 122, частина 3. За порушення цієї статті є два види покарання. Перший – грошове покарання в розмірі 425-510 гривень. Друге – громадські роботи. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про такий вид покарання, то вам необхідна повна таблиця штрафів на 2018 рік за порушення ПДР України, яку ви можете знайти на одному з інформаційних ресурсів в мережі Інтернет. У статті йдеться про: перевищення швидкості більше ніж на 50 км/год; не пропускання транспорту спеціальних служб; порушення правил зупинки, що завдають шкоди дорожньому руху. Але що стосується цього закону, то залишається тільки грошовий штраф.Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут Нові штрафи для водіів : сенсаційні новини тут

 
    
 

Поправки для євробляхеров : ожидания и реальность ?

 
 
очень интересная новость : Поправки для євробляхеров : ожидания и реальность ?
"Евробляхеры" ожидают регистрации поправок с помощью отдельных депутатов и депутатских групп. Осенью активисты планируют организовать масштабную акцию.

Напомним, ранее Верховная Рада одобрила в первом чтении растаможку автомобилей на еврономерах. Депутаты поддержали законопроект №8487 "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно налогообложения акцизным налогом легковых транспортных средств".

Документом предлагается установить базовые ставки акцизного налога для нового автомобиля с бензиновым двигателем объемом 1000 куб. см в размере 50 евро за единицу и для дизеля – 75 евро.

 
    
 

закон про євробляхи: що очікувати. Юридичний аналіз

 
 
Логіка власників машин на іноземній реєстрації зрозуміла – вони не хочуть платити космічні гроші за розмитнення. Адже ціна зовсім не відповідає європейським стандартам. Тому необхідно, аби закон врегулював питання однаково для всіх – для тих, хто вже їздить на «євробляхах», і тих, хто у майбутньому захоче придбати авто закордоном.

 
    
 

юридичні колізії з авто на практиці та шляхи їх вирішення

 
 
Прийняття закону створить нові проблеми з "євробляхерами" У мережі розповіли, як в Україні зміняться правила ввезення імпортних іномарок. Про це передає Страна.ua. Основне нововведення – наявність сертифіката екологічного відповідності автомобіля. Зараз в Україну дозволено ввезення машин стандарту не нижче Євро-5. Згідно нового законопроекту, цей сертифікат будуть вимагати не при перетині кордону, а безпосередньо при реєстрації машини

 
    
 

що ви повинні знати про автострахування ?

 
 
Зелена Карта — це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи «Зелена карта», згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншого майна, життю та здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП.

При виїзді транспортного засобу на територію країн, які є членами системи «Зелена карта» (на сьогодні 47 європейських країн), його власник зобов'язаний придбати сертифікат єдиної форми (поліс).

Страхові суми (ліміти відповідальності) за договором страхування «Зелена карта» встановлюються відповідно до законодавства країни, у якій вчинено ДТП.


 
    
 

Firefiighters doused the blazing Tesla Inc. Model X's battery pack, and then company engineers

 
 

Firefighters doused the blazing Tesla Inc. Model X's battery pack, and then company engineers removed about one-quarter of its power cells before the vehicle was deemed safe to tow off of a California freeway.

That didn't prevent the powerful and highly flammable lithium ion battery cells from reigniting. The car caught fire twice more within 24 hours of the March 23 fatal crash, and again six days later, according to a safety bulletin from the fire department in Mountain View.

 
    
  Пользователь  
   
    
  Голосование  
 
Что добавлять на сайт?
Авто новости
Авто обзоры
Статьи про тюнинг
Разные статьи
 
    
По вопросам обращайтесь к администрации сайта | XML карта сайта
Copyright © ConceptCar.com.ua (2010) - авто новости и авто обзоры