Логотип сайта
  Навигация  
 
Главная страница сайта
Главная
главная страница
conceptcar.com.ua
авто новости
Авто новости
автомобильные
новости в мире
Авто обзоры
Авто обзоры
авто обзоры
и тесты авто
авто тюнинг
Авто тюнинг
все про тюнинг
автомобилей
полезные статьи
Полезные статьи
авто советы
и подсказки
контакты
Контакты
контакты автора
и реклама на сайте
 
    
  Популярное  
  » Як українських водіїв розводять на гроші ?
» Чи обов'язково предявляти посвідчення водія завжди на ...
» Найкрутіші авто для наркобаронів !!!
» Як вплинуть вибори на власників авто ?
» Що слід нам очікувати , якщо "мовний Закон" приймуть ...
» Всі "за" і "проти": Пояс безпеки потрібен !!!
» Новые штрафы для водителей на еврономерах !!!!
» Украинским водителям заменят бензин !
» Поліція і автоцивілка ? Як діяти водіям ?
» TEsla подготовит свои авто под украинские дороги !
 
    
 

Як вплинуть вибори на власників авто ?

 
 
Виборці можуть тимчасово змінити місце голосування у другому турі виборів Президента до 15 квітня включно. Тим, хто вдавався до цього у першому турі, процедуру потрібно пройти повторно.
Про це написав міністр юстиції Павло Петренко у Twitter.

“До 15 квітня 2019 року включно ви можете звернутись до органу ведення Державного реєстру виборців: за місцем перебування на день виборів; за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати; за адресою реєстрації”, - зазначив міністр.

Він також зауважив, що до 18 квітня 2019 року включно виборці можуть звернутись із позовом про уточнення списку виборців.

“Звертатись необхідно до місцевого загального суду за місцезнаходженням виборчої дільниці, на якій бажаєте проголосувати”, - наголосив Петренко.

Як вплинуть вибори на власників авто ?
Як повідомляв Укрінформ, в Україні 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Згідно з їхніми результатами до другого туру виходять шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

Центральна виборча комісія 7 квітня оголосила про другий тур виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня.
Як вплинуть вибори на власників авто ?
Як вплинуть вибори на власників авто ?

 
    
 

Украинским водителям заменят бензин !

 
 

В Укрaинe влaдeльцы трaнспoртных срeдств нaшли aльтeрнaтиву бeнзину. Рынoк тoпливa в 2018 гoду сoкрaтился, сooбщaeт Motor Media Review.
Пo срaвнeнию с 2017 гoдoм рынoк бeнзинa упaл нa 8,6%. Вoдитeли нa 4,9% стaли мeньшe eгo испoльзoвaть. Оснoвнoй причинoй этoгo явлeния нaзвaн высoкий интeрeс укрaинцeв к aвтoгaзу.
Украинским водителям заменят бензин !

Нa сeгoдняшний дeнь стoимoсть aвтoгaзa сoстaвляeт 12,85 грн/л. Этo зaстaвляeт мнoгих aвтoлюбитeлeй пeрeхoдить нa дaнный вид тoпливa.

Украинским водителям заменят бензин !

 
    
 

Поліція і автоцивілка ? Як діяти водіям ?

 
 
Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху. Відповідна постанова №258, прийнята 27 березня 2019 року, набрала чинності 3 квітня. Водії не зобов'язані возити з собою паперовий примірник автоцивілки — його можна пред'явити з екрана планшета.
Поліція і автоцивілка ? Як діяти водіям ?
Згідно з зазначеними змінами, водій механічного транспортного засобу при собі повинен мати чинний страховий поліс (страховий сертифікат «Зелена картка») про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів або чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса (на електронному або паперовому носії), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.
Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтверджуючи документи (посвідчення).
Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» писала про новий законопроект щодо автоцивілки по євростандартам. До ВР внесено законопроект, що зобов’яже страхові компанії платити більше та швидше.
Поліція і автоцивілка ? Як діяти водіям ?


Також ми повідомляли про штраф за відсутність автоцивілки. Суди визнають дії поліцейських незаконними. Вимагати для перевірки поліс страхування поліцейські мають тільки у двох конкретних випадках.

 
    
 

Як українських водіїв розводять на гроші ?

 
 
Для визначення митної вартості достатньо надати договір купівлі-продажу або рахунок-фактуру з юридичною особою. Оціночна вартість кожного автомобіля має бути розглянута індивідуально.

Як українських водіїв розводять на гроші ?

 
    
 

Что нового в сфере растамаживание авто? Полезно знать !!!

 
 
ЗА ЯКИМИ ТАРИФАМИ БУДУТЬ РОЗМИТНЮВАТИСЬ АВТОМОБІЛІ В УКРАЇНІ З 2019 РОКУ?

Нові Акцизні ставки на 2019 рік: Скільки коштує розмитнення?
Базова ставка акцизного податку для бензинових двигунів об'ємом до 3000 см3 = 50 євро;
Базова ставка акцизного податку для бензинових двигунів об'ємом більше 3000 см3 = 100 євро;
Базова ставка акцизного податку для дизельних двигунів об'ємом до 3500 = 75 євро;
Базова ставка акцизного податку для дизельних двигунів об'ємом більше 3500 см3 = 150 євро;
Вводиться коефіцієнт ввозу автомобиля 15, тобто авто віком від 15 років і старше розмитнюються з коефіцієнтом - 15;
Також передбачено використання знижених коефіцієнтів у розмірі 0,5 при розрахунку ставки податку за розмитнення попередньо ввезених авто (так званих “євроблях”), якщо воно буде проведено в перші 90 днів з дня набрання чинності закону.
Для того, щоб розрахувати остаточну вартість розмитнення, до акцизного збору слід додавати 20% ПДВ, 10% ввізного мита та 3-5% плати у Пенсійний Фонд

Что нового в сфере растамаживание авто? Полезно знать !!!

 
    
 

Де сьогодні найдешевший бензин ????

 
 
Аналітики міжнародної компанії Transparency International Україна проаналізували закупівлі бензину і дизелю у системі державних закупівель Prozorro.
Де сьогодні найдешевший бензин ????
Стало відомо, де в Україні закуповують найдорожчий і найдешевший бензин. Аналітики міжнародної компанії Transparency International (TI) Україна у четвер, 28 лютого, представили аналіз закупівлі бензину і дизелю у системі публічних закупівель Prozorro у 2018 році.

Де сьогодні найдешевший бензин ????

Найдешевший бензин через систему Prozorro, за словами керівника аналітичного напрямку програми інноваційних проектів TI Україна Артема Давиденка, у 2018 році купували установи у Чернігівській області. Там середня ціна 1 літра бензину А95 склала 27 гривень 60 копійок.

Найдорожчий бензин цієї ж марки купували через Prozorro на Луганщині – в середньому за 29 гривень 70 копійок за літр.

Більше всіх за 2018 рік бензин через систему Prozorro купувало Міністерство оборони України. Перше місце по закупівлі дизелю посіла "Укрзалізниця"

Де сьогодні найдешевший бензин ????


 
    
 

Кто нашел еще один способ неправильного парковки авто ?! или еще один новый штраф для водителей авто

 
 
"Зa сaмoвoльнoe устaнoвлeниe ксeнoнoвых фaр нa aвтo вoдитeля мoгут лишить прaв, нaлoжить штрaф, a мaшину эвaкуирoвaть нa штрaфплoщaдку".


Кто нашел еще один способ неправильного парковки авто ?! или еще один новый штраф для водителей авто

 
    
 

Где стоят дополнительние радари для проверки авто: расказивает полиция !

 
 
Как сообщает источник : " В Днепропетровской области патрульная полиция начала контролировать скорость автомобилей с помощью американских лазерных радаров ,. Они способны зафиксировать скорость авто за километр, и благодаря использованию алгоритмов шифрования данных исключает возможность фальсификации.
Где стоят дополнительние радари для проверки авто: расказивает полиция !
О том, где патрульные ловят гонщиков, рассказали корреспонденты 34 канала. На сегодняшний день это три участка. В Днепре на Набережной Победы. По области — по Криворожской трассе на участке от села Николаевка до Кривого Рога. И на Донецкой трассе от Подгородного до Павлограда.

Как ранее сообщал "Днепр вечерний", радары TruCAM появились на Днепропетровщине с 11 февраля. При их использовании должны стоять предупредительные знаки, а патрульное авто стоять на синих проблесковых маячках.

За 10 дней работы приборов в области оштрафовали 150 человек. За превышение скорости более чем на 20 километров в час — штраф 255 гривен, за разгон более чем на 50 —510 гривен.
Где стоят дополнительние радари для проверки авто: расказивает полиция !
Где стоят дополнительние радари для проверки авто: расказивает полиция !

 
    
  Пользователь  
   
    
  Голосование  
 
Какой авто лучше?
Nissan SkyLine
Subaru Impreza
Mitsibishi Lanser
Porshe 911
Запорожец
 
    
По вопросам обращайтесь к администрации сайта | XML карта сайта
Copyright © ConceptCar.com.ua (2010) - авто новости и авто обзоры